fbpx

koolitusreis, koolitused välismaal, reisimine, motivatsioon, preemiareis,

Koolitusreis – RESTART

 

Motivatsioon ja pühendumine saavad alguse tasakaalus ja endaga harmoonias olevast inimesest. Koolitusreis pakub võimalust oma loomulike tugevuste tuvastamiseks ja arendamiseks. Koolitusreisil keskendume individuaalsele arengule ja sisemise motivatsiooni tõstmisele, läbi mille on võimalik paremini juhtida ennast ja seeläbi ka teisi.

Tunned, et Sul endal või mõnel Sinu inimesel on juhe kokku jooksnud, pea on paks, silm enam ei sära või kõrvus kumiseb. Kinnijooksnud arvutile tehakse ikka üldjuhul restart või uuendatakse ajale jalgu jäänud programme – sama on vaja ka vahel inimestel iseendaga. Võtta mõneks ajaks aeg maha ja mõelda, mis mulle meeldib, kuhu ma tahan areneda, mis on minu eesmärgid ja mida ma saan teha nende täitmiseks. Enamasti ei piisa selleks paaris tunnist, vaid nii tõsised teemad vajavad sügavuti enesesse vaatamist ja läbi kaalumist.

Panime kokku nädalase koolitusreisi, kus on osalejatel võimalik üksinda või võimalusel terve meeskonnaga tegeleda oma enesearengu planeerimise ja tugevuste arendamisega, et olla oma töös veelgi edukam.

Töötubade käigus kasutatavad tehnikad tuginevad NLP, motiveeriva intervjueerimise, grupipõhise coachingu ja teistele käsitlustele ning tööriistadele.

Koolitusreisi on võimalik tellida erireisina meeskonnale.

 

Koolitusreisi programm:

Lisaks koolitusprogrammile jääb aega ning on võimalik tutvuda kohaliku elu-oluga.

 

Soovid täpsemat infot?

Helista meile telefonil 521 6776 või

kirjuta oma küsimus siia ning me vastame Sulle:

[contact-form-7 id=”34″ title=”Kontaktivorm eesti keeles”]