fbpx

Lühidalt ettevõttest:

Meie klientideks on pigem väiksemad ettevõtted, kellel on aeg-ajalt vajadus strateegilise personalijuhtimise nõustamise ja teenuste järele ning kes soovivad seda saada paindlikult ja täpselt vastavalt oma ootustele. Meie koostöö võimaldab suurendada organisatsiooni ja töötajate tulemuslikkust ning hoida kokku aja- ja rahalisi ressursse, läbi mille organisatsioon saavutab paremaid tulemusi ja eesmärke kiiremini.

personalidisain_logo, ettevõttest

 

Meie väärtusteks on P.A.I.:

Pehk Personaalsus – koostöös kliendiga loome vastavalt tema vajadustele sobivad lahendused teenuste osas

Aehk Areng – tugineme oma töös pidevale professionaalsele arengule ning pakume läbi oma teenuste sama ka koostööpartneritele

Iehk Inimesed – me lähtume põhimõttest, et inimesed ning avatud ja soojad suhted on kõige suurem väärtus ning ressurss edu aluseks

Saamise lugu

Ettevõte sai alguse soovist aidata tuua töökeskkonnas inimestes välja parimat ja teha seda eesmärgiga, et sellest oleks kasu nii organisatsioonidele kui töötajatele.

Olles ise saanud kogemusi erinevate tööandjate juures, sain aru, kuidas mõnda organisatsiooni saadab edu, samal ajal kui teine vaevleb raskustes. Nägin igapäevaselt, kuidas ettevõtetes jäi kasutamata suur osa töötajate potentsiaalist. Olles ennast personalivaldkonnas täiendanud ja arendanud ning olles leidnud enda jaoks sobivad tööriistad, tundsin, et on õige aeg oma oskused rakendada praktikasse ning nii sündis ettevõte PersonaliDisain.

Oleme enda sihtgrupiks valinud eelkõige väiksemad organisatsoonid, kelle puhul jääb just nende väiksuse tõttu puudu aja- ja inimressursist, et saavutada oodatud ja soovitud kasv läbi parema personalijuhtimise.
Enamikel meie klientidel ei ole oma personalijuhti või-spetsialisti, kuid samas on teatud olulistes küsimustes vajadus personalijuhtimise lahenduste järele. Just sel hetkel saame tulla appi, pakkudes vastavalt oma klientide vajadusele kas püsivat või ühekordset koostööd.

PersonaliDisain OÜ juht Hanna Jõgi

 

Meie enda toredate inimeste kohta saad täpsemalt lugeda siit: Meeskond