meeskond

Meeskond

Hanna Jõgi

PersonaliDisain OÜ tegevjuht, konsultant ja coach

PersonaliDisaini meeskonnas on minu rolliks eelkõige ettevõtte juhtimine, organisatsioonide nõustamine ja erinevad strateegilised teenused. Lisaks teen sisekoolitusi juhtimise ja personaliteemadel ning tegelen individuaalse ja meeskondade coachinguga. Olen töötanud nii era- kui kolmandasektori organisatsioonide konsultandina alates 2006. aastast. Minu kogemustepagasisse kuulub töö kommunikatsioonivaldkonnas, erineva iseloomuga projektide algatamine ja juhtimine, strateegiate väljatöötamine organisatsioonide jaoks ning alates 2013. aastast PersonaliDisain OÜ juhtimine. Ma olen lõpetanud Tartu Ülikoolis majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Tallinna Tehnikaülikoolis lõpetasin personalitöö ja -arenduse eriala ja täiendasin ennast töö- ja organisatsioonipsühholoogia alal. Lisaks arvukatele koolituste olen läbinud NLP Practitioner, LAB Profile Practitioner ning lahenduskeskse coachingu väljaõppeprogrammid.

Kristel Napritson

PersonaliDisain OÜ konsultant

PersonaliDisaini meeskonnas on minu peamiseks rolliks värbamisprojektide läbiviimine, organisatsioonide nõustamine ning koolitamine. Olen oma erialalt lõpetanud TTÜ Majandusteaduskonna Rahvusvahelise Majanduse ja Ärikorralduse eriala. Minu peamine töökogemus on finantssektoris, kus puutusin kokku erinevate isiksuste ja osapooltega, personali värbamise ning juhtimisega. Mind on alati paelunud inimestega töötamine, psühholoogia ja eneseareng. Omades keskastmejuhi kogemust, andis see mulle hea tunnetuse, et personalitöö on just see valdkond, kus ma tahan anda enda panuse, areneda ise ja aidata teistel areneda. Usun, et läbi oma uuendusmeelsuse olen kliendile suurepärane vastaspool, kellega koos leida sobivad lahendused.

Triin Paavo

PersonaliDisain OÜ konsultant

PersonaliDisain jõudis minu ellu pärast pikaaegset töötamist väikeettevõtte tegevjuhina. Minu kogemustepagasis on tegutsemine nii teenindus- kui kaubandusvaldkonnas ning kõik etapid inimeste juhtimises organisatsiooni tasandil. Selle ajaga olen omandanud väga hea inimeste tundmise oskuse ning kannatlikkuse ka kõige keerulisemas olukorras parim võimalik lahendus leida. Minu panus PersonaliDisaini meeskonnas on ettevõtete nõustamine personalijuhtimise osas, värbamisprojektide eestvedamine ning ettevõtete siseuuringud ja -auditid. Olen omandanud kõrghariduse EBS-is, erialaks rahvusvaheline ärijuhtimine, turunduse suund. Lisaks arvukatele täiendkoolitustele olen läbinud ka Coaching Skills Certificate baaskursuse ning hetkel on käsil NLP Practitioner väljaõppe kursus. Minu eesmärk personalitöös on leida kliendiga hea kontakt ning ühine keel, et seeläbi saavutada parim tulemus kõigile osapooltele.

Reet Hindus

PersonaliDisain OÜ konsultant

PersonaliDisaini meeskonnas on minu rolliks eelkõige individuaalsed nõustamisteenused juhtidele ja organisatsioonide töötajatele, lisaks koolitused enesejuhtimisest, motivatsioonitehnikatest, suhtlemisoskustest, probleemilahendamisest, kuid ka näiteks sõltuvuskäitumised. Olen töötanud aastaid sotsiaalvaldkonnas, juhtides ise inimesi ja meeskondi. Viimastel aastatel tegutsen peamiselt isikliku arengu nõustajana ja koolitajana. Minu peamiseks eesmärgiks ja kireks on aidata inimestel ennast paremini tunda, oma elus tähtsaid ja olulisi muudatusi teha ning seeläbi õnnelikum ja edukam olla. Minu töövahenditeks lisaks klassikalistele nõustamistehnikatele on ka NLP (neurolingvistiline programmeerimine), EFT (Emotional Freedom Tehnique), PSYCH-K (psühholoogiline kinesioloogia).

Marili Varjund

PersonaliDisain OÜ konsultant(Lapsehooduspuhkusel)

PersonaliDisaini meeskonnas on minu peamiseks rolliks organisatsioonide konsulteerimine ja nõustamine ning koolitamine. Olen varasemalt töötanud koolitusvaldkonnas, tegelenud erinevate projektidega nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasemel ning olnud noorte karjäärinõustaja pea neli aastat. Magistrikraadi olen omandanud andragoogika erialal. Organisatsioonidega töötamisel lähtun personaalsusest, paindlikkusest ja vajaduspõhisusest. Mind paelub personalitöö juures mitmekülgsus, töö inimestega ja väljakutsed ning kannan endaga kaasas mõtet, et kui midagi on valesti ja ei tööta nii nagu vaja, siis alati on kõigele lahendus. Küsimus on vaid, kuidas me midagi lahendame. Soovin viia ettevõteteni rohkem lahenduskeskset ja “muuda oma suhtumist ja asjad muutuvad” mõtteviisi.

Lisaks teeme vastavalt kliendi vajadustele koostööd mitmete teiste oma valdkonna spetsialistidega, et tagada kliendile maksimaalselt hea teenuse kvaliteet.


Kontakteeru meiega

Kontakteeru Sulle sobival viisil ja vastame esimesel võimalusel

PersonaliDisain OÜ

Aadress

Tallinna mnt 11/2 III korrus, 71013

Telefon

+372 521 6776