fbpx

Meeskond

Hanna Jõgi, personalijuhtimine, coach, koolitaja

Hanna Jõgi

PersonaliDisain OÜ tegevjuht, konsultant ja coach

Hanna@personalidisain.ee

+372 521 6776

PersonaliDisaini meeskonnas on minu rolliks eelkõige ettevõtte juhtimine, organisatsioonide nõustamine ja erinevad strateegilised teenused. Lisaks teen sisekoolitusi juhtimise ja personaliteemadel ning tegelen individuaalse ja meeskondade coachinguga.

Olen töötanud nii era- kui kolmandasektori organisatsioonide konsultandina alates 2006. aastast. Minu kogemustepagasisse kuulub töö kommunikatsioonivaldkonnas, erineva iseloomuga projektide algatamine ja juhtimine, strateegiate väljatöötamine organisatsioonide jaoks ning alates 2013. aastast PersonaliDisain OÜ juhtimine.

Ma olen lõpetanud Tartu Ülikoolis majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Tallinna Tehnikaülikoolis lõpetasin personalitöö ja -arenduse eriala ja täiendasin ennast  töö- ja organisatsioonipsühholoogia alal. Lisaks arvukatele koolituste olen läbinud NLP Practitioner,  LAB Profile Practitioner  ning lahenduskeskse coachingu väljaõppeprogrammid.

 

Marili Lenk, personalijuhtimine, Personalidisain

Marili Lenk

PersonaliDisain OÜ konsultant

Marili@personalidisain.ee

+372 5561 3926

PersonaliDisaini meeskonnas on minu peamiseks rolliks organisatsioonide konsulteerimine ja nõustamine ning koolitamine.

Olen varasemalt töötanud koolitusvaldkonnas, tegelenud erinevate projektidega nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasemel ning olnud noorte karjäärinõustaja pea neli aastat. Magistrikraadi olen omandanud andragoogika erialal.

Organisatsioonidega töötamisel lähtun personaalsusest, paindlikkusest ja vajaduspõhisusest. Mind paelub personalitöö juures mitmekülgsus, töö inimestega ja väljakutsed ning kannan endaga kaasas mõtet, et kui midagi on valesti ja ei tööta nii nagu vaja, siis alati on kõigele lahendus. Küsimus on vaid, kuidas me midagi lahendame.

Soovin viia ettevõteteni rohkem  lahenduskeskset ja “muuda oma suhtumist ja asjad muutuvad” mõtteviisi.

Epp Sepri, Personalijuhtimine

Epp Sepri

PersonaliDisain OÜ konsultant

epp@personalidisain.ee

+372 5647 2227

PersonaliDisaini meeskonnaliikmena on minu igapäevatööks värbamisprojektide läbiviimine ning organisatsioonide igakülgne nõustamine erinevates personalivaldkonna küsimustes.

Enne PersonaliDisainiga liitumist olen töötanud nii era- kui avalikus sektoris, osalenud mitmetes rahvusvahelistes projektides ning omandanud esialgselt sotsiaaltöö bakalaureusekraadi. Töötades aga personalispetsialistina tabas mind äratundmine ning lõputu teadmistejanu, mis juhatas mind taaskord koolipinki, sedapuhku Tallinna Tehnikaülikooli, kus omandasin magistrikraadi personalitöö ja arenduse erialal.

Olen veendunud, et õigete inimeste leidmine algab sihipärasest koostööst värbamisprojekti alguses. Minu eesmärgiks on süvitsi mõista ning koostöös kliendiga välja selgitada milliste kompetentside, isikuomaduste ja väärtushinnangutega töötaja on täna organisatsioonist puudu, et saavutada püstitatud eesmärke ja tulemusi. Usun, et pühendumus ja oskus märgata õigeid tegureid teeb minust hea koostööpartneri ning viib kokku omavahel sobituvad inimesed ja organisatsioonid.

Kristel Napritson, Personalidisain, personalijuhtimine

Kristel Napritson

PersonaliDisain OÜ konsultant

kristel@personalidisain.ee

+372 5647 2227

PersonaliDisaini meeskonnas on minu peamiseks rolliks värbamisprojektide läbiviimine, organisatsioonide nõustamine ning koolitamine.

Olen oma erialalt lõpetanud TTÜ Majandusteaduskonna Rahvusvahelise Majanduse ja Ärikorralduse eriala. Minu peamine töökogemus on finantssektoris, kus puutusin kokku erinevate klientide teenindamise, personali värbamise ning juhtimisega.  

Mind on alati paelunud inimestega töötamine, psühholoogia ja eneseareng. Omades keskastmejuhi kogemust andis see mulle hea tunnetuse, et see on just see valdkond, kus ma tahan töötada, areneda ja tunnen end hästi. Usun, et läbi oma uuendusmeelsuse olen kliendile suurepärane partner, kellega leida sobivad lahendused.

 

Reet Hindus, konsultant, personalidisain

Reet Hindus

PersonaliDisain OÜ konsultant

Reet@personalidisain.ee

+372 552 1651

PersonaliDisaini meeskonnas on minu rolliks eelkõige individuaalsed nõustamisteenused juhtidele ja organisatsioonide töötajatele, lisaks koolitused enesejuhtimisest, motivatsioonitehnikatest, suhtlemisoskustest, probleemilahendamisest, kuid ka näiteks sõltuvuskäitumised.

Olen töötanud aastaid sotsiaalvaldkonnas, juhtides ise inimesi ja meeskondi.

Viimastel aastatel tegutsen peamiselt isikliku arengu nõustajana ja koolitajana. Minu peamiseks eesmärgiks ja kireks on aidata inimestel ennast paremini tunda, oma elus tähtsaid ja olulisi muudatusi teha ning seeläbi õnnelikum ja edukam olla.

Minu töövahenditeks lisaks klassikalistele nõustamistehnikatele on ka NLP (neurolingvistiline programmeerimine), EFT (Emotional Freedom Tehnique), PSYCH-K (psühholoogiline kinesioloogia).

 

Lisaks teeme vastavalt kliendi vajadustele koostööd mitmete teiste oma valdkonna spetsialistidega, et tagada kliendile maksimaalselt hea teenuse kvaliteet.

Jäta teade

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.