Koolitused ja töötoad - Teenused | PersonaliDisain
https://personalidisain.ee/wp-content/uploads/2020/04/breadcrumb.png
Personalijuhtimine

Koolitused ja töötoad

Koolitused ja töötoad

Edukates organisatsioonides on olulisel kohal inimeste intellektuaalne kapital (inimeste teadmised, kogemused ja väärtused) ning selle väärtustamine.

Töötajate arendamine on kasulik nii töötajatele, kelle isiklik kompetents suureneb kui ka tööandjale, kes saab tänu sellele parema ja efektiivsema töötaja. Töötajate arendamine on organisatsioonide jaoks üks olulisemaid personalijuhtimise tegevusi – selle tulemusena saab
ka organisatsioon tervikuna areneda.

Töötajate arendamist tasub võtta kui investeeringut, millel on väga suur tootlus. Üheks tulemuseks on loomulikult suurenenud oskuste või teadmiste pagas, kuid teisalt suureneb töötaja ja organisatsiooni vaheline side, võib eeldada, et tõuseb töötaja pühendumus ning motivatsioon nähes ja tundes et teda väärtustatakse ning temasse panustatakse.

Koolitamisest ja õpetamisest iseenesest üksi on vähe kasu, kui õpitavat ei hakata rakendama, seetõttu on praktilisus ja kasutatavus on eelkõige need võtmesõnad, millest meie lähtume. Meie teenusevalikus on mitmeid erinevaid töötubasid (kes tahab võib neid ka koolitusteks nimetada), mis on suunatud praktiliste oskuste arendamisele või konkreetsete kitsaskohtade lahendamisele.

Siit menüüst leiad meie erinevate töötubade teemade kirjeldused, kuid iga konkreetse töötoa programmi kujundame vastavalt oma kliendi vajadusi arvestades.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Esimene konsultatsioon on tasuta.

PersonaliDisain OÜ

Aadress

Tallinna mnt 11/2 III korrus,
71013 Viljandi

Telefon

+372 521 6776