virtuaalne personalijuht
Marili Varjund
9 apr. 2019

Tulekul – virtuaalne personalijuht

27.-29.märtsil toimus Tehnopolis Tark Tööstus arendusmaraton #4, kus häkkis kokku üle 80 töösturi, IT-arendaja, disaineri ja üliõpilase Eesti tööstusettevõtete probleemidele uusi nutikaid digilahendusi! Meie osalesime päris esimesel hackatonil ja tõime koju Startup Inkubaatori eriauhinna.

Idee, millega arendusmaratonil tegelesime ja ka edasi tegeleme on „virtuaalne personalijuht“, mille mõte on luua rakendus, mille tulemusena on ettevõtte personalijuhtimine lihtsam, loogilisem ja ülevaatlikum. See nutikas abiline aitab inimestega süsteemsemalt ja järjepidevamalt tegeleda, mis omakorda aitab tõsta inimeste efektiivsust ning vähendada tööjõu voolavusega kaasnevat kulu. Rakendus on eelkõige mõeldud väike- ja keskmise suurustega (tööstus)ettevõtetetele, kellel ei ole meeskonnas personaliinimest.

Arendusmaraton oli heaks hüppelauaks, kus saime lihvida oma ideed, teha valmis esimene prototüüp ning tutvuda ka potentsiaalsete koostööpartneritega. Samuti saime hulganisti enesekindlust ja julgust juurde, et ideed ellu viia, sest poolehoidjaid ja esimesi potentsiaalseid kliente jagub 🙂

Stay tuned!

Seotud Postitused