Juurprobleemi töötuba - Koolitused ja töötoad - Teenused | PersonaliDisain
https://personalidisain.ee/wp-content/uploads/2020/04/breadcrumb.png
Personalijuhtimine

Juurprobleemi töötuba

Juurprobleemi töötuba

Sageli kiputakse organisatsioonides ja meeskondades probleemide lahendamise asemel otsima lahendusi sümptomite leevendamiseks, kuna tekkinud väljakutse või situatsiooni algpõhjused on tegelikult välja selgitamata.

Antud töötuba aitab meeskonnal või koolitusel osalejatel süvitsi analüüsida mõnda konkreetset olukorda või probleemi ning otsida üles valdkond, mille parandamine omab kõige suuremat positiivset mõju.

Meeskonna ühise probleemi või etteantud kaasuse analüüs ja lahendamine gruppides, kus leitakse ühiselt üles sagedaselt levinud juhtimisega seotud probleemide põhjused, jagatakse omavahel kogemusi ning leitakse võimalikke lahendusi olukordade parandamiseks.

Näidiskaasuse kasutamine võimaldab kaudselt ettevõtetel leida lahendusi ka enda ettevõttes leiduvatele probleemidele ning teisalt aitab grupitöö ka kaasa inimeste tutvumisele ja suhtlemisele ning võimalik, et ka tulevikus omavahelisele koostööle. 

Sõltuvalt töötoa ajalisest mahust ka arutelud ja tulemuste esitlemine. Peamine fookus on praktilisusel ja kogemuste vahetamisel.

Töötoa sihtgrupp:

Meeskonnad või suuremad grupid, kus saab osalejad jagada väiksematesse gruppidesse.

Maht:

1-2 akadeemilist tundi. Oma lühiduse ja teema varieeritavuse tõttu on töötuba väga sobiv ka erinevatel avalikel koolitustel kasutamiseks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Esimene konsultatsioon on tasuta.

PersonaliDisain OÜ

Aadress

Tallinna mnt 11/2 III korrus,
71013 Viljandi

Telefon

+372 521 6776